Druk banerów 320 cm szerokości piaseczno warszawa www.galia.net.pl zgrzewanie oczkowanie frontlit laminowany powlekany
Druk banerów na materiale do 3,2 metra szerokości (długość do 50 metrów).

Potrzebujesz łatwej do zainstalowania reklamy lub przekazania innych informacji? Skorzystaj z banerów.

Ich wyróżnikiem są duże rozmiary. Banery stanowią jeden z popularniejszych rodzajów reklamy wielkoformatowej. Powstają z reguły na dedykowanych materiałach (frontlit, Backlit, Blackout, Siatkach mesh, materiałach odblaskowych). Odznaczają się one elastycznością oraz sprężystością, dzięki czemu bez problemu można ją zawiesić na różnego rodzaju konstrukcjach. Materiał bardzo dobrze wchłania tusze stosowane w druku solwentowym oraz UV. Ponadto odznacza się odpornością na działanie czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie słoneczne, opady, niskie temperatury, uszkodzenia mechaniczne.

Co oferujemy?

W naszej ofercie znajdują się banery typu frontlit, backlit, blockout, siatki mesh, banery odblaskowe. Wykonujemy je z zastosowaniem techniki solwentowej, lub UV. Przygotowujemy również projekty banerów zgodnie z indywidualnym zamówieniem.

Rodzaje banerów

druk banerów banery frotlit piaseczno warszawa
Wydruk banerów na każdą okazję

Użycie odpowiedniego materiału zmienia użytkowość i cechy gotowego produktu.
Poniżej krótka charakterystyka standardowych materiałów używanych do druku banerów.

frontlit – wykonane z materiału winylowego, służą do zadrukowania jednostronnego. Zalecane głównie do wykonywania nośników reklamowych, na które światło pada od przodu.

backlit – bazują na winylowym materiale, który charakteryzuje się bardzo dobrym rozproszeniem światła. Wykorzystywane są przy druku do podświetleń.

blockout – powstają w oparciu o materiał ze specjalną wkładką, która zmniejsza przepuszczalność światła. Z reguły stosowane są do zadruku obustronnego.

materiał odblaskowy – drukowany jest na specjalnym podkładzie o strukturze plastra miodu z wypełnieniem pryzmatycznym oraz z cząsteczkami materiału odblaskowego. Na uwagę zasługuje bardzo dobra tolerancja na różnice temperatury.

Siatka mesh – Wyróżnia się unikalną strukturą. Posiada charakterystyczne właściwości użytkowe. Siatka mesh powstaje na bazie tworzywa sztucznego, najczęściej PCV. Szczególną właściwością tego materiału jest nietypowa budowa powierzchni. Pokrywa ją drobna, siateczkowa faktura, która gwarantuje z jednej strony pełną widoczność, z drugiej zaś zapewnia dobre krycie. Oznacza to, że elementy, także wnętrza, znajdujące się za przeszkleniami pokrytymi siatką mesh są całkowicie niewidoczne z zewnątrz. Materiał obniża przepuszczalność promieni słonecznych. Stanowi więc dobrą barierę dla promieniowania słonecznego we wnętrzach.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.


Makiety do pobrania


Pomoc w przygotowaniu plików