Druk cyfrowy na szerokim spektrum podłoży.
Na naszych urządzeniach, nie tylko wydrukujesz, ale również złożysz i zszyjesz swoje zamówienie.

Druk cyfrowy pozwala nam zaproponować również Tobie na szybką realizację od jednego wydrukowanego egzemplarza,
aż do dużych nakładów. Dzięki rozwojowi tej technologii druk cyfrowy jest już alternatywą,
przy druku średnich zamówień, gdzie konkuruje już z tradycyjną techniką offsetową. Tutaj dowiesz się więcej o coraz szerszym zastosowaniu druku cyfrowego w codziennych realizacjach druków.

Nasz druk cyfrowy opieramy na urządzeniach Xerox oraz Konica-Minolta.
Na naszych maszynach możemy zapewnić najwyższą jakość druku na wielu dostępnych materiałach.
Stosujemy szerokie spektrum podłoży do druku, również specjalnych np.: papiery ekologiczne, folie, materiały syntetyczne, materiały samokopiujące i wiele innych.
Maksymalny format arkusza wynosi 330×488 mm, format zadruku 322×478 mm oraz przy obsługiwanych gramaturach od 60 do 350 gramów.

Najważniejsze zalety druku cyfrowego

szybkość – brak wykonywanych form drukowych oraz szybkie przygotowanie materiału – teraz możemy zaproponować rozpoczęcie druku już w ciągu kilku minut,

wysoka jakość – jest ona zdecydowanie wyższa od biurowych metod druku, łączy też niskie koszty jednostkowe druku z szybkością wykonywania zleceń. Zamówienia mogą zostać zrealizowane również w niższych kosztach,

coraz szersza baza materiałów do druku np. materiały ekologiczne, folie, papiery samoprzylepne, materiały syntetyczne, cienkie tworzywa sztuczne oraz tkaniny,

dowolnie spersonalizujemy twoje druki – sprawdź tutaj, możliwości personalizacji są od teraz nieograniczone.

Drukujemy maksymalnie do 255 kolorowych stron A4 na minutę przy zastosowanym materiale do 100 gramów. To ponad 150 tys. zadrukowanych stron A4 w ciągu dnia!

Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Druk cyfrowy

Wycena standardowego druku cyfrowego.
Wybierz format pojedynczej strony jaką chcesz drukować. W następnym etapie wybierz ilość stron w drukowanej pracy.
Wybierz ilość stron w komplecie. W przypadku druku jednostronnej pojedynczej kartki wybierz ilość 1. W przypadku druku obustronnego pojedynczej kartki wybierz 2. Przy większej ilości stron liczba stron musi być liczbą parzystą przy druku obustronnym.
Wpisz interesującą ciebie ilość kompletu do druku.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości. Druk 4+4 to druk kolorowy obustronny, a 4+1 to pełny kolor na stronie frontowej i odcienie szarości na tyle arkuszy.
Wybierz materiał do druku cyfrowego. W przypadku papieru samoprzylepnego i folii, standardowo wykonujemy nadruk jednostronnie, jeżeli jest konieczność nadruku np. instrukcji na papierze podkładowym proszę wybrać druk 1+1 lub 4+1.
Wybierz opcje laminowania. Standardowo druk nie jest laminowany. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch) - folia przyjemna w dotyku i odporna na zarysowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku pracy. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
W zależności od potrzeb wybierz dodatkową usługę. Powyżej druku 400 arkuszy, podstawowe usługi introligatorni zawarte są w cenie druku.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 180 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma wycenianych kopii A3/SRA3 do druku.
Suma gotowych wydrukowanych arkuszy.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.

Maksymalny format arkusza 330×488 mm


Pomoc w przygotowaniu plików

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności


Zobacz również

Druk na kartach rfid. Warszawa, Piaseczno, Polska. www.galia.net.pl

Nadruk na kartach RFID

Oferujemy nadruk na kartach plastikowych zbliżeniowych już od kilku sztuk. Podstawowymi zaletami oferowanego nadruku jest czas realizacji, jak również elastyczność w personalizacji kart.

Personalizacja druków i gadżetów. Indywidualne podejście do klienta.

Druk personalizowany

Indywidualne podejście do klienta, od zawsze jest w cenie. Nic więc dziwnego, że szukamy nowych sposobów pozwalających na dotarcie, do jak największej liczby klientów, w taki sposób, aby każdy z nich poczuł się specjalnie wyróżniony przez Twoją firmę.

Tani i dokładny Druk 3D. Polska. www.galia.net.pl Superdrukarnia

Druk cyfrowy 3D

Proponujemy również nowoczesną technologię druku 3D, która w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. Druk i modelowanie 3D dają ogromne możliwości, z których możesz skorzystać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy wysokiej jakości wydruk 3D na urządzeniach Sindoh i MakerBot.