Druk offsetowy format B2 B1 A2 A1 uszlachetnianie druku galia.net.pl Drukarnia offsetowa Piaseczno, Warszawa, Polska
Precyzyjny druk offsetowy do formatu B1.

Potrzebujesz wysokojakościowego druku w formacie B2 lub B1?

Nasze 20 letnie doświadczenie i rozbudowany park maszyn, pozwala zaoferować Tobie realizacje zamówienia w wysokiej jakości przy atrakcyjnych kosztach. Różnorodność podłoży oraz pełna paleta uszlechetniania druku pokażą Twoje materiały w nowym świetle.

Druk arkuszowy offsetowy charakteryzuje się niskim kosztem druku pojedynczego arkusza dla wysokich nakładów druku. Jednakże postęp technologi w dziedzinie druku offsetowego obniżył opłacalność wydruku już do około 200 arkuszy drukarskich. Przy niskich nakładach nie trzeba już rezygnować z zalet i jakości druku offsetowego. Natomiast przy wysokich nakładach jest najbardziej opłacalną technologią druku. Offset pozwala na zadrukowanie nietypowych i niestandardowych materiałów dając jednocześnie wpływ na finalną kolorystykę produktu. Dodatkowo mamy możliwość druku dowolnej ilości farb Pantone, metalicznych oraz specjalnych.

Kiedy druk offsetowy jest najbardziej opłacalny?

Największe zalety druku offsetowego zaczynają się już od kilkuset arkuszy. Ponieważ druk wymaga przygotowania matryc ctp oraz narządu i ustawienia kolorystyki druku im większy nakład tym cena jednostkowa zadrukowanego arkusza mocno się obniża. Również nowoczesna technologia sprawiła, że mamy możliwości realizacji pracy na ten sam dzień roboczy. Nowoczesne procesy lakierowania w trakcie druku oraz wydajnego suszenia, powodują że praca jest gotowa do obróbki już po kilkunastu minutach od skończenia druku.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Druk offsetowy arkuszy plano

Wycena standardowego druku offsetowego. W przypadku braku w ofercie potrzebnego materiału prosimy o kontakt z biurem. Prześlemy indywidualną wycenę.
Wpisz potrezbną ilość arkuszy do druku.
Wybierz rodzaj maszyny
Wybierz wielkość arkusza który chcesz wydrukować.
Wybierz ilość kolorów nadruku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości. Druk 4+4 to druk kolorowy obustronny, a 4+1 to pełny kolor na stronie frontowej i odcienie szarości na tyle. W przypadku druku na kartonie w tej wycenie realizujemy nadruk 4+0. Jeżeli potrzebujesz nadruk obustronny lub w kolorach specjalnych skontaktuj się z nami. W przypadku potrzeby druku w kolorach Panton, prosimy o kontakt z biurem, wykonamy dla Ciebie indywidualną wycene.
Wybierz materiał do druku wizytówek. Standardowy materiał to papier satynowany 300g, dostępne również wyższe gramatury, kredowane, w odcieniach ecruu oraz bardzo duży wybór materiałów ozdobnych.
Jeżeli potrzebujesz wybierz opcje laminowania. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch), folie przyjemną w dotyku i odporną na zarysowania.Foliowanie jest możliwe od gramatury 150 gramów.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilkunastu złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 350 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma wycenianych arkuszy do druku.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Przygotowanie plików do druku offsetowego