Kalendarze trójdzielne

tekst

Kalendarze trójdzielne

Wycena wykonania kalendarzy trójdzielnych.
Wpisz interesującą ciebie ilość kalendarzy.
Wybierz właściwy dla ciebie rodzaj kalendarza. Zaczynając od kalendarza Premium w formacie główki wypukłej 330x220 mm oraz plecków 330x630 mm, Kalendarz standard+ format główki wypukłej 320x210 mm oraz plecków 320x610 mm, Economic gdzie główka wypukła to 310x210 mm, a plecki 310x600 mm oraz Economic flat, gdzie głowka jest płaska wykonana z kartonu 300 gramów o formacie 320x220 mm oraz plecki 320x580 mm. W każdym rodzaju kalendarza główka jest wykonywana z Twoim indywidualnym projektem, a na pleckach jest zarezerwowane miejsce na nadruk Twoich informacji i haseł.
Wybierz ilość kolorów nadruku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w jednym dowolnym kolorze. Kolorystyka 3+0 i 2+0 to odpowiednio 2 lub 3 kolory nadruku.
Kalendaria 3+0 to dolne i górne kalendaria z tłem białym, zaś środkowe tło do wyboru: jasno szare, jasno żółte lub jasno niebieskie.
Wybierz opcje wykończenia główki kalendarza. Do wyboru są cztery rodzaje uszlachetnienia główki: błyszcząca (lakierem UV), matowa (foliowanie mat), satynowa (softtouch), folią przyjemną w dotyku i odporną na zarysowania oraz z lakierem wybiórczym UV, wcześniej pokrytą folią matową.
Wybierz opcje oprawy w spiralę metalową.
Wybierz opcje jednostkowego pakowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilkunastu złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 1000 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma wycenianych kalendarzy.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij