Bloczki samoprzylepne postit kształt bloczki w okładce Mazowieckie, Piaseczno, Polska, Post-it
Wykonujemy bloczki samoprzylepne typu postit w dowolnej kolorystyce.

Notesy samoprzylepne to świetne gadżety znajdujące swoje zastosowanie również w Twoim biurze. Każda karta w bloczku  jest gotowa na Twoje nowe wspaniałe pomysły. Zapisane kartki możesz również umieścić w dowolnym miejscu.

Wykonujemy bloczki samoprzylepne techniką offsetową. Wybierz z pośród standardowych pięciu formatów lub możemy dostosować kształt, wymiar i ilość karteczek w bloczku do Twoich potrzeb. Zastosowany klej umożliwia również przenoszenie karteczek w kolejne miejsca. Nadruk na bloczkach samoprzylepnych wykonujemy z użyciem farb CMYK lub PANTONE. Standardowe objętości kartek w bloczku to 25, 50 oraz 100 karteczek. Do produkcji używamy materiału o gramaturze 80 gramów w kolorach: białym oraz pastelowe lub intensywnym żółtym, niebieskim, zielonym lub różowym. Wykonujemy również znaczniki typu post-it (indeksacyjne) również z indywidualnym nadrukiem.

Bloczki samoprzylepne w dowolnym kształcie i okładce, zapakowany indywidualnie? To również dla nas nie problem!

bloczki postit samoprzylepne nadruk kolor post-it Warszawa galia
Bloczki samoprzylepne mogą być wydrukowane na różnokolorowych materiałach

Gotowe bloczki możemy zapakować indywidualnie w woreczek foliowy zamykany na pasek klejowy, folie termokurczliwą lub woreczek z zawieszką. Godnym uwagi jest również zadruk podkładki lub wklejenie bloczków w dowolną okładkę. Okładki możemy także indywidualnie uszlachetnić wszelkimi możliwymi technikami np. lakierowanie uv, hotstamping, foliowanie lub tłoczenie. Bloczki post-it oraz okładki wykonamy dla ciebie w dowolnym kształcie, również w wersji z wklejonymi znacznikami.


Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.

Bloczki samoprzylepne format 74×68 mm

Notesy post-it format 70×70 mm

Bloczki postit format 102×74 mm

Bloczki samoprzylepne format 75×75 mm

Notesy samoprzylepne format 102×149 mm


Pomoc w przygotowaniu plików


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.