Bloczki samoprzylepne postit kształt bloczki w okładce Mazowieckie, Piaseczno, Polska, Post-it
Wykonujemy bloczki samoprzylepne typu postit w dowolnej kolorystyce.

Notesy samoprzylepne to świetne gadżety znajdujące swoje zastosowanie również w Twoim biurze. Każda karta w bloczku  jest gotowa na Twoje nowe wspaniałe pomysły. Zapisane kartki możesz również umieścić w dowolnym miejscu.

Wykonujemy bloczki samoprzylepne techniką offsetową. Wybierz z pośród standardowych pięciu formatów lub możemy dostosować kształt, wymiar i ilość karteczek w bloczku do Twoich potrzeb. Zastosowany klej umożliwia również przenoszenie karteczek w kolejne miejsca. Nadruk na bloczkach samoprzylepnych wykonujemy z użyciem farb CMYK lub PANTONE. Standardowe objętości kartek w bloczku to 25, 50 oraz 100 karteczek. Do produkcji używamy materiału o gramaturze 80 gramów w kolorach: białym oraz pastelowe lub intensywnym żółtym, niebieskim, zielonym lub różowym. Wykonujemy również znaczniki typu post-it (indeksacyjne) również z indywidualnym nadrukiem.

Bloczki samoprzylepne w dowolnym kształcie i okładce, zapakowany indywidualnie? To również dla nas nie problem!

bloczki postit samoprzylepne nadruk kolor post-it Warszawa galia
Bloczki samoprzylepne mogą być wydrukowane na różnokolorowych materiałach

Gotowe bloczki możemy zapakować indywidualnie w woreczek foliowy zamykany na pasek klejowy, folie termokurczliwą lub woreczek z zawieszką. Godnym uwagi jest również zadruk podkładki lub wklejenie bloczków w dowolną okładkę. Okładki możemy także indywidualnie uszlachetnić wszelkimi możliwymi technikami np. lakierowanie uv, hotstamping, foliowanie lub tłoczenie. Bloczki post-it oraz okładki wykonamy dla ciebie w dowolnym kształcie, również w wersji z wklejonymi znacznikami.

Druk bloczków samoprzylepnych typu postit

Wycena druku standardowych bloczków samoprzylepnych lub bloczków w okładce.
Optymalny koszt bloczków rozpoczyna się od 500-1000 sztuk.
Wybierz format pojedynczej kartki bloczka jaką chcesz drukować.
mm
mm
Wybierz ilość kartek w jednym bloczku.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości.
Jeżeli Twoja praca ma posiadać okładkę, wybierz kolorystykę i ew. foliowanie.
Wybierz opcje laminowania. Standardowo druk nie jest laminowany. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch) - folia przyjemna w dotyku i odporna na zarysowania.
W zależności od potrzeb wybierz dodatkową usługę. Powyżej druku 400 arkuszy, podstawowe usługi introligatorni zawarte są w cenie druku.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku pracy. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych. Możemy również przygotować dla Ciebie kompletny projekt graficzny.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 980 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.

Bloczki samoprzylepne format 74×68 mm

Notesy post-it format 70×70 mm

Bloczki postit format 102×74 mm

Bloczki samoprzylepne format 75×75 mm

Notesy samoprzylepne format 102×149 mm


Pomoc w przygotowaniu plików


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.