naklejki, plotowane, ciete, foliowe, papierowe piaseczno warszawa polska druk lateksowy hp www.galia.net.pl, superdrukarnia.com tanio cena za metr
Nadruk na folii umożliwia rewelacyjne odwzorcowanie barw projektu.

Potrzebujesz dowolnej ilości naklejek w indywidualnym kształcie? Wyślij do nas swój projekt, my zajmiemy się resztą. Naklejki mogą być przygotowane w arkuszach lub oddane jednostkowo. Standardowo wykonujemy naklejki na folii monomerowej odpornej na warunki atmosferyczne w technologi druku lateksowego. Dodatkowo gotowe naklejki mogą zostać skompletowane w dowolne pakiety. Same naklejki możemy również pokryć laminatem błyszczącym lub matowym.

Wykonywane przez nas naklejki na materiałach samoprzylepnych posiadają doskonałą jakość i wysoką trwałość nadruku. Standardowo plotowane naklejki wykonujemy na foliach monomerowych lub wylewanych.

Naklejki plotowane piaseczno warszawa druk lateksowy ploter wycinanie
Naklejki plotujemy precyzyjnymi ploterami Summa.

Projekty

Potrzebujesz wykonać projekt graficzny Twojej naklejki? Prześlij nam materiały, a nasi graficy wszystkim się zajmą. Oczywiście druk nastąpi po pełnej akceptacji projektu z Twojej strony.

Nasza oferta

Twój wydruk gotowy nawet tego samego dnia. Wydruki w Twoją autorską grafiką lub z projektem wykonanym przez naszych grafików. Oferujemy również laminowanie wydruków, plotowanie, wyklejanie folii we wskazanych przez Ciebie miejscach.

Druk naklejek piaseczno Warszawa dowolny kształt
Niewielkie nakłady mogą być wycięte dowolnymi kształtami techniką cyfrową.

Folia monomerowa

Ekonomiczna folia samoprzylepna biała lub bezbarwna, błyszcząca lub matowa. Stosowana na płaskie powierzchnie: szyldy, płaskie burty samochodów, standy oraz pojazdy komunikacji miejskiej.
Zawiera tzw. pamięć kształtu – po naklejeniu na przetłoczenia w krótkim czasie odkleja się od miejsc wklęsłych i powraca do swojego pierwotnego kształtu. Przy naklejaniu na pojazdy zalecane jest pokrycie nadruku laminatem PCV zabezpieczającym wydruk przed uszkodzeniami mechanicznymi (gałęzie drzew, mycie samochodu)

szerokość – od 105 do 152 cm
grubość materiału – 75 lub 100 mikronów
trwałość nadruku – do 3 lat

Folia wylewana

Idealna folia do prac z głębokimi przetłoczeniami karoserii, nitami, mocno wypukłymi elementami. Wszędzie tam gdzie konieczne jest zastosowanie folii wylewanej, która po podgrzaniu do odpowiedniej temperatury nabiera nowo nadanego jej kształtu.
W przypadku konieczności naklejenia drukowanych elementów grafiki na plandeki samochodowe lub banery konieczne jest zastosowanie miękkiej folii banerowej o właściwościach zapewniających jej dobrą przyczepność i elastyczność do elastycznego podłoża.
Folie do przetłoczeń nie posiadają pamięci kształtu. Folie wylewane po tzw. rozprężeniu w wysokiej temperaturze dopasowują się do nadanego im nowego kształtu.
Zalecane pokrycie wydruku laminatem wylewanym o identycznych właściwościach jak nadrukowana folia.

szerokość – od 105 do 152cm
grubość materiału – 50 mikronów
trwałość nadruku – do 10 lat


Pomoc w przygotowaniu plików


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.