pieczątki piaseczno modico galia warszawa
Nowa linia pieczątek Modico to wygodne i łatwe w użyciu rozwiązanie

PIECZĄTKI MODICO – to coś więcej niż pieczątka. Spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Połączenie innowacyjnej technologii produkcji, estetycznego i nowoczesnego wyglądu oraz wysokiej trwałości i funkcjonalności sprawia, że każda pieczątka staje się użytecznym akcesorium przydatnym w codziennej pracy.

Oferowane przez nas pieczątki beztuszowe to gwarancja:

 • niezawodnej pracy – każda pieczątka Modico gwarantuje 5x więcej odbić niż tradycyjny automat, w doskonałej jakości odbicia;
 • komfortu użytkowania – stemple Modico mają ergonomiczny, opływowy kształt i są wykonane z przyjemnych w dotyku materiałów;
 • prostoty działania – każdy stempel pracuje płynnie, a uzupełnienie tuszu jest łatwe i nie powoduje powstawania zabrudzeń.

Obudowy pieczątek występują w kolorach: granatowy, czerwony, niebieski, czarny, zielony.

Pieczątki są wykonywane w technice flash. Pod względem technologicznym pieczątka flashowa powstaje przy wykorzystaniu wrażliwej na podczerwień mikroporowatej gumki, która jest naświetlana w maszynie błyskowej.

Pieczątki Modico działają lepiej niż starsze rozwiązania:

 • trwałość sięgająca do 25000 odbić bez uzupełniania tuszu (około 5 x więcej niż w tradycyjnych pieczątkach w automatach);
 • jakość odbicia pozwala na umieszczenie dowolnego tekstu,
  grafiki, logo, a nawet zdjęcia);
 • niski opór urządzenia powoduje lekkie i przyjemne stemplowanie;
 • kształt zgodny z najnowszymi trendami mody;
 • powierzchnia z przyjemnym efektem “miękkiego dotyku”;
 • duży wybór ciekawych kolorów obudów;
 • najwyższa jakość wykończenia oprawy;
 • bardzo duże odbicie przy małym wymiarze zewnętrznym oprawy;
 • możliwość łatwego uzupełniania tuszu;
 • duże, przezroczyste okienko indeksowe pokazujące treść pieczątki.

Pieczątki ułatwiają pracę na wiele sposobów

zwłaszcza teraz, gdy możliwości produkcyjne znacznie zwiększyły ich funkcjonalność.

Pieczątka jako wizytówka
Wizytówka to podstawowe wyposażenie każdego człowieka biznesu. Co jednak, jeśli nowa partia wizytówek jeszcze nie dotarła do nas z drukarni, a Ty chcesz w estetyczny i profesjonalny sposób przekazać swoje dane kontaktowe klientowi lub kontrahentowi? Właśnie wtedy możesz skorzystać z przygotowanej pieczątki. Możliwość zamowienia jej w wielokolorowej wersji, z logo Twojej firmy.

Pieczątka jako potwierdzenie odbioru
Prowadzisz działalność – np. pracownię szewską, pralnię czy punkt dorabiania kluczy – lub przyjmujesz od klientów rzeczy? Możesz zastąpić odręcznie wypisywane potwierdzenia do odbioru stemplem w kształcie tabeli. Twój stępel służy wtedy jako wielokrotnie powielany formularz. Dzięki niej usprawnisz swoją obsługę.

Pieczątki – zastosowanie jako bilet wejściówka
W tej roli pieczątki są wykorzystywane m.in. na dyskotekach i w klubach oraz innych imprezach. Tu imprezowiczom trudno byłoby mieć pod ręką bilet wstępu na zabawę. Problem rozwiązuje właśnie pieczątka, najlepiej z tuszem UV. Wystarczy taki stempel przybić np. na dłoni osoby, która kupiła bilet – pozostanie on na skórze do końca wieczoru, będzie niewidoczny (tylko pod specjalną lampą).

Pieczątka w szkole
Choć pieczątki znajdują zastosowanie głównie w firmach, można je wykorzystać również np. w placówkach edukacyjnych. Zamów takie, które zamiast zwykłych napisów mają np. kolorowe, uśmiechnięte buźki czy gwiazdki. Przybijaj je na uczniowskich pracach, aby wynagradzać je za nie w ciekawy sposób. Rozwiązanie sprawdzi się zwłaszcza podczas pracy z najmłodszymi dziećmi