wizytowki piaseczno warszawa biznesowe cyfrowe foliowane kolorowe
Wizytówki mogą być pofoliowane folią błysk, mat lub soft touch

Cyfrowy wydruk wizytówek, to jedno z najbardziej popularnych usług wykonywanych w naszej drukarni. Elegancki i wyrafinowany projekt wydrukowany drukiem cyfrowym pozwala połączyć efektowny wygląd, z niską ceną i bardzo szybkim czasem realizacji.

Gotowe wizytówki, jeżeli dysponujemy gotowym projektem, możesz odebrać w ciągu niespełna godziny!

wizytowki ekologiczne cyfrowe laminowane galia piaseczno warszawa mazowieckie
Dla druku Twoich wizytówek możemy zastosować duży wybór materiałów ozdobnych i ekologicznych


Standardowe wizytówki z którymi spotykamy się na co dzień drukowane zazwyczaj, są drukowane na papierach kredowych. W naszej drukarni masz możliwość wyboru szerokiej gamy papierów zarówno satynowych, kredowych jak również ozdobnych – fakturowanych, barwionych w masie, perłowych (wybór materiałów znajdziesz poniżej) dzięki którym
Twoje wizytówki nabiorą eleganckiej, niepowtarzalnej formy z którymi wyróżnisz się z tłumu.

druk wizytówek biznesowych materiały ekologiczne prestiżowe ozdobne piaseczno ekspress
Wykonamy dla Ciebie dowolny projekt wizytówek

Dodatkowo przy wydruku cyfrowym proponujemy foliowanie (błyszczące, matowe, satynowe (soft touch), które zabezpieczy je przed uszkodzeniami.

Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Wizytówki cyfrowe

Wycena standardowego druku wizytówek.
Wpisz interesującą ciebie ilość wizytówek. Jeżeli potrzebujesz wizytówek dla kilku osób, poniżej wybierz ilość wzorów do druku.
ilość różnych wzorów do druku
Wybierz ilość kolorów nadruku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości. Druk 4+4 to druk kolorowy obustronny, a 4+1 to pełny kolor na stronie frontowej i odcienie szarości na tyle wizytówki.
Wybierz materiał do druku wizytówek. Standardowy materiał to papier satynowany 300g, dostępne również wyższe gramatury, kredowane, w odcieniach ecruu oraz bardzo duży wybór materiałów ozdobnych.
Wybierz opcje laminowania. Standardowo wiztówki nie są laminowane. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch), folie przyjemną w dotyku i odporną na zarysowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku wizytówek. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 150 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma wycenianych wizytówek.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.

Wizytówki w formacie 90×50 mm

Wizytówki w formacie 85×55 mm


Pomoc w przygotowaniu plików