Nadruk na kartach RFID. Karty RFiD z nadrukiem. galia.net.pl - superdrukarnia.com - Piaseczno, Warszawa
Dowolny nadruk na kartach zbliżeniowych.

Oferujemy nadruk na kartach RFiD 125kHz lub Mifare 13,56MHz oraz Karta dualna standardu Unique (RFiD) 125kHz oraz Mifare 13,56MHz plastikowych zbliżeniowych już od kilku sztuk, również z jednostkową personalizacją. Podstawowymi zaletami kart RFiD z nadrukiem jest szybki czas realizacji oraz elastyczność w jednostkowej personalizacji kart. Produkt może pełnić funkcję kart rabatowych, kontroli wejścia wyjścia lub identyfikatorów. Ponieważ karty rfid z nadrukiem używane są w różnych warunkach nadruk jest zabezpieczony dodatkowo warstwą ochronną UV, która również może być nałożona wybiórczo.
Dzięki temu wzrasta trwałość na rysowanie i wycieranie nadruku, oraz zwiększa się zdecydowanie wytrzymałość nadruku na promieniowanie słoneczne UV. W ofercie posiadamy również karty magnetyczne, zbliżeniowe, plastikowe identyfikatory. Ważnym aspektem jest możliwość nadruku personalizowanych pól, także kodów kreskowych i kodów qr.

Projekty kart rfid z nadrukiem w zdecydowanej większości przygotowane są w kolorystyce CMYK (4/4 lub 4/0), ale istnieje również możliwość użycia w druku kolorów spotowych lub metalicznych (karty złote, srebrne i perłowe, itp.). Często stosowane dodatki na kartach to paski do podpisów oraz również bardzo łatwo stosowana personalizacja jednostkowa. Do nadruku stosujemy płaską termotransferową technikę druku.

Nasze karty plastikowe najczęściej mają zastosowanie jako:
– nośniki rabatowe,
– karty lojalnościowe również jako karty stałego klienta,
– wejściówki identyfikacyjne (identyfikatory lub wejściówki na imprezy kulturalne),
– identyfikacja w bibliotekach i innych instytucji publicznych,
– identyfikatory jako karty dużych rodzin,
– karty dostępu (systemy kontroli dostępu oraz rejestracji czasu pracy).

Wykonane w naszej firmie karty z pewnością sprostają również twoim wymaganiom.

W procesie produkcji przez producentów zewnętrznych kart rfid i mifare zdarzają się niedoskonałości (wgłębienia na niewielkim obszarze lub rysy) powierzchni karty. Może to spowodować w niewielkiej części nakładu kart pewne niedoskonałości nadruku i z tego powodu nie będzie możliwości reklamacji w/w ubytków. Nie mamy aktualnie wpływu ze względu na mniejszą podaż w hurtowniach co do wyboru kart które są w całym nakładzie mają idealną powierzchnię.

Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.


Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.


Pomoc w przygotowaniu plików