uszlachetnianie druku foliowanie hotstamping lakierowanie wybiórcze tłoczenie www.galia.net.pl
Uszlachetnianie druku dodaje elegancji wydrukowanym materiałom.

Uszlachetnienia wydrukowanego materiału dodają elegancji i wyróżniają spośród innych na rynku. Nawet najprostszy projekt ulotki czy zaproszenia może nabrać wyjątkowego charakteru. Tłoczenie, kaszerowanie, hotstamping, lakierowanie wybiorcze czy foliowanie to tylko niektóre sposoby na wzmocnienie waloru oglądanej pracy.

Foliowanie

foliowanie foliami błyszczącymi matowymi satynowymi soft touch, strukturalnymi. galia.net.pl

Na Twoją pracę nakładamy na gorąco folię błyszczącą, matową, soft-touch (folia aksamitna w dotyku) lub strukturalną. Oprócz walorów estetycznych, zapewnia ona bardzo dobre zabezpieczenie wydrukowanego projektu. Foliowanie chroni druk przed wilgocią i promieniami UV. Tutaj więcej informacji.

Lakierowanie

lakierowanie uv strukturalne brokatowe mat błysk wybiórczo lakier 3D

Inną metodą skutecznego zabezpieczenia wydruku jest pokrycie druku lakierem. Druk bezpośrednio na maszynach offsetowych może być zabezpieczony lakierem offsetowym lub dyspersyjnym. Lakiery które dodają największą głębię drukowi to lakiery UV. Zaletą tej metody jest możliwość pokrycia całego wydruku, jak też jego poszczególnych elementów. Stosujemy w procesie uszlachetniania lakiery błyszczące, matowe, brokatowe, lakiery wypukłe 3D, zdrapki. Tutaj więcej informacji.

Tłoczenie

tłoczenie wgłebne i wypukłe galia.net.pl Drukarnia Reklama

Polega na modyfikowaniu naturalnej powierzchni papieru przez wytłaczanie lub walcowanie. Tłoczenia mogą być wykonywane na całej powierzchni materiału, w formie indywidualnych wzorów, w dowolnym miejscu. Tutaj więcej informacji.

Hotstamping

Termodruk, hotstamping, złoto, srebro, folie metaliczne i pigmentowe, folia dyfrakcyjna. www.galia.net.pl

Termodruk jest jedną z częściej wykorzystywanych technik w procesie uszlachetniania druków w poligrafii. Hotstamping to technika druku, w której wykorzystujemy folie i wypukłe matryce z obrazem, który chcemy odwzorować na materiale. Proces polega na pokryciu odpowiednich fragmentów podłoża specjalną folią metaliczną lub pigmentową. Tutaj dowiesz się więcej.

Materiał Multiloft

papier multiloft, druk cyfrowy offsetowy piaseczno warszawa mazowieckie galia.net.pl

Technologia druku i kaszerowania Multiloft® nie wymaga klejenia na mokro. Proces laminacji następuje już w urządzeniu tnącym lub prasującym, co skraca znacząco czas produkcji. Materiał Multiloft® stosujemy w druku cyfrowym jak i offsetowym. System Multiloft® daje możliwość uzyskania końcowej grubości produktu aż do 1200 g/m2.

Tutaj dowiesz się więcej.