druk 3d piaseczno warszawa polska
Wysoka precyzja druku 3D.

Druk 3D to technologia, która w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. Druk i modelowanie 3D dają Tobie również ogromne możliwości, z których możesz skorzystać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy wysokiej jakości wydruki 3D. Wykonanie usługi ustalane jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Proponujemy druk materiałami: ABS, PLA, Guma, PETG, Nylon, HIPS, Godnym uwagi jest fakt że druk może być wykonywany w kilku kolorach: fioletowy, czerwony, pomarańczowy, srebrny, czarny, biały, transparentny, żółty, niebieski, miedziany, grafitowy, szary, beżowy, różowy, zielony. Paleta kolorów jest więc przeogromna. Możemy również zaproponować dodatkowe lakierowanie gotowych elementów. Dodatkowo proponujemy druk z dodatkowym materiałem podporowym.

Modelowanie 3d w Piasecznie. Projektowanie plików 3D. www.galia.net.pl
Druk i modelowanie 3D.

Technologia druku 3D w służbie ludzkości

Druk  dwoma głowicami www.galia.net.pl Piaseczno
Druk jednocześnie dwoma filamentami

Technologia termicznego nakładania materiału sprawiła, że wiele technologii, prototypów, wynalazków oraz części zamiennych, może być realizowane w tej szybkiej i taniej technologii. Zastosowanie druku 3D, cały czas poszerza horyzonty, jest najlepszą, najszybszą oraz tanią produkcją krótkoseryjną. Wydruk 3D ma wiele zastosowań także w codziennym życiu, dlatego dużo mówi się na temat jego również uniwersalnej funkcjonalności. To sprawia, że nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni decydują się na tą technologie do najróżniejszych projektów. Jeżeli potrzebujesz wykonać krótkoseryjną produkcję lub np. jednostkowe mocowanie kamery do drona, ta technologia jest dla Ciebie.

Realizacja zamówień w przystępnej cenie na wyciągnięcie ręki

Duży wybór fillamentów do druku w Piasecznie, Warszawa. superdrukarnia.com
Szeroki wybór materiałów.

Jeżeli potrzebujesz opracowania plików do druku, modelowania 3D, u nas również je wykonasz. Szybko i za darmo przedstawimy ci wycenę wraz z ewentualnym modelowaniem 3D.  Realizujemy wydruki o różnych stopniach skomplikowania i różnych parametrach technicznych. Realizujemy projekty z następujących materiałów: ABS, filament 3D różnokolorowy, druk 3D PET, druk 3D PLA, oraz druk 3D z gumy. Oferujemy też niestandardowe materiały również na zapytanie.

uszkodzone elementy maszyn i urządzeń. Piaseczno, Warszawa, www.galia.net.pl
Druk uszkodzonych elementów urządzeń.

Technologia FDM polega na nanoszeniu kolejno warstw roztopionego tworzywa, spajanego z poprzednią warstwą w wysokiej temperaturze. Grubość warstwy w przedziale 0,1 mm, 0,15 mm lub 0,20 mm, a nawet 0,4 mm wpływa na to, jaką jakość finalną ma wydruk 3D. Cena zależy od kilku czynników, m.in. wymiarów drukowanego elementu (maksymalne wymiary pojedynczego wykonywanego u nas elementu to: 300/300/400 mm). Warto zaznaczyć że wydrukowane elementy można potem łączyć techniką klejenia.

Druk 3D — cennik i zamówienie

Wysoka dokładność projektu i dokładność wymiarów. www.galia.net.pl
Wysoka dokładność druku.

Zamówienie pracy ze standardowych materiałów (PET, PETG, filamenty PLA, ABS, gumowe oraz inne niestandardowe) możesz złożyć online za pośrednictwem formularza znajdującego się obok tekstu lub jeżeli są to małe nakłady wyceń je online pod linkiem z prawej strony artykułu. Prześlij do nas plik z projektem, a otrzymasz szybką wycenę za konkretny wydruk 3D.

Materiał podporowy rozpuszczalny w wodzie. Drukarnia Piaseczno
Użycie materiału podporowego rozpuszczalnego w wodzie.

Cena zależy od charakteru oraz jakości produktu. Dlatego że koszty realizacji zależą od dużej ilości czynników zapraszamy, również do bezpośredniego kontaktu, by otrzymać szczegółowe informacje i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej techniki, która pomoże Ci uzyskać najlepszy wydruk 3D. Cena zależy od kilku parametrów: rodzaju materiału, ilości wypełnienia (optymalnymi wartościami jest przedział między 20% – 35%) oraz jakości druku.

Druk 3d, Piaseczno, mazowieckie
Druk dużych elementów współpracujących ze sobą.

Druk 3D na zamówienie to nasza oferta skierowana do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Z pewnością zależy Ci na precyzyjnym wykonaniu, wybierz wysokiej klasy druk 3D. Cena produktu uzależniona jest od:

  • Materiału jaki wybierzesz (druk 3D ABS, druk 3D PET, druk 3D PLA, druk 3D z gumy lub inne)
  • jakości
  • rodzaju wypełnienia
  • dodatkowych operacji
Wysoka jakość wydruków. Piaseczno Drukarnia 3D
Druk jest monitorowany przez wbudowane kamery.

Zamów wydruk 3D online, aby maksymalnie skrócić cały proces produkcji. W razie pytań, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i doradzi, jaki druk 3D będzie dla Ciebie najlepszy.  Plik powinien być w formacie .stl lub .obj – W przypadku elementów drobnych wymagających precyzyjnego druku zaleca się wybranie materiału PLA.

Wysoka jakość druku. Warszawa, Polska
Skorzystanie z naszych usług projektowych pozwoli na uniknięcie błędów w druku.

Ważnym aspektem jest też możliwość modelowania 3D przez nas. Koszt wynosi 50 zł netto za godzinę pracy projektanta, a przed przystąpieniem do realizacji, na podstawie przekazanych materiałów i instrukcji podamy Tobie koszt realizacji.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.

Wyceń online Twoją produkcję


W przypadku większych nakładów wyślij nam zapytanie, prześlemy atrakcyjną ofertę.


Przygotowujesz sam pliki do druku 3D?

Zajrzyj tutaj po więcej informacji.


Zobacz również

Poniżej podajemy ciekawe linki do dużych baz z obiektami 3D

https://www.thingiverse.com/

https://www.yeggi.com

https://www.youmagine.com/

https://www.myminifactory.com/

https://grabcad.com/library?page=1&time=all_time&sort=popular&categories=3d-printing

https://pinshape.com/


Oraz darmowe oprogramowanie do tworzenia modeli 3D

FreeCAD

SketchUP

Amabilis

Blender

OpenCAD

BRL CAD

MeshMixer