Druk fototapeta piaseczno warszawa galia montaż druk
Fototapeta zmieni klimat zarówno w Twoim biurze…

Dobrze dobrana fototapeta jest w stanie odmienić charakter każdego wnętrza. To bardzo prosty i niedrogi sposób na to, by przeprowadzić metamorfozę przestrzeni. Nie ma środka dekoracyjnego, który w tak dużym stopniu wpływa na odczucia wizualne ze względu na fakt, iż technologii druku. Technika którą stosujemy, pozwala odwzorować z fotograficzną jakością każdą grafikę – realistyczną lub artystyczną wizję, która wniesie do Twoich pomieszczeń powiew świeżości, egzotyki, dodatkowej dawki energii lub wyciszenia Twojego wnętrza.

fototapeta fototapety druk lateksowy montaż piaseczno warszawa projekt graficzny zdjęcia tapeta
… jak i w domu

Dbamy o to, aby nasze fototapety były zdrowe i bezpieczne dla Ciebie – mają atesty, oddychają, stosowany rodzaj druku lateksowego nie wydziela żadnych szkodliwych substancji. Nasze fototapety są łatwe w aplikacji. Nasza propozycja to piękne i różnorodne tapety, które staną się oryginalnym akcentem w Twojej aranżacji. Na naszej stronie znajdziesz pomysły na to, jak taka fototapeta może wyglądać. Znajdziesz tu elementy abstrakcyjne, odniesienia do wielu kierunków w sztuce, ale także motywy natury, pejzaże czy architekturę. Fototapeta może służyć nie tylko jako dekoracja. Jest to też rozwiązanie praktyczne, które dzięki swojej dużej odporności podnosi trwałość powierzchni ściany w przedpokoju, kuchni lub pokoju dziecka. Plakaty i obrazy w wyjątkowy sposób dopełnią wystrój wnętrza, a naklejki na szafę lub drzwi w ciekawy sposób je urozmaicą.

Druk fototapet

Wycena druku lateksowego fototapet. Minimalna wartość zamówienia wynosi 80 zł netto.
Wpisz interesującą ciebie ilość wydruków.
szerokość wycenianej pracy.
wysokość wycenianej pracy.
Wybierz materiał do zadruku.
Montaż wydrukowanych fototapet we wskazanym przez Ciebie miejscu.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku wizytówek. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 200 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma powierzchni wycenianej pracy.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Pomoc w przygotowaniu plików


Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.