Druk plakatów cyfrowych. Dowolne formaty A4, A3, sra3, B2, B1, A2, A1 Piaseczno, Warszawa
Szybki druk plakatów w niewielkich nakładach

Plakaty A3 drukujemy w technologii cyfrowej (laserowej) na papierze kredowym lub satynowym oraz materiałach samoprzylepnych (papier samoprzylepny lub folia).  Maksymalny format plakatu to 330×488 mm, który możemy również dociąć do dowolnego potrzebnego dla Ciebie formatu.

Plakaty – dlaczego warto je zamówić?

Plakat jest bardzo elastyczną i łatwą formą przekazu, znajduje więc zastosowanie w bardzo różnych miejscach zależnie od Twoich potrzeb… Na ruchliwej ulicy plakat przyciągnie osoby na kurs jogi lub poinformuje o Twojej sezonowej wyprzedaży. Na firmowej tablicy poinformuje o szkoleniu lub imprezie integracyjnej, a plakat umieszczony w ramie nad biurkiem zmotywuje do działania ulubionym cytatem.

Plakaty obok ulotek to jedna z najczęściej wybieranych form reklamy. Ich zastosowanie jest jednak znacznie szersze i nie ogranicza się tylko do promocji własnego biznesu lub celów czysto informacyjnych. Plakaty to produkt, które pomagają kreować pozytywny wizerunek firmy lub też powieszone nad biurkiem będą motywować do działania ulubionym cytatem.

Olbrzymia ilość zastosowań plakatów

  • miejsc, gdzie mogą zostać umieszczone (biura, urzędy, uczelnie, szpitale, sklepy, przystanki, autobusy, słupy informacyjne, tablice ogłoszeniowe, mieszkania),
  • formaty które mogą zostać zastosowane (drukujemy plakaty od formatu A4 (210×297 mm) do B0 (1000×1400 mm) lub nawet więcej),
  • oraz ich funkcji (plakaty informacyjne, promocyjne, motywacyjne, artystyczne, wyborcze).

Potencjalny odbiorca spogląda na plakat zazwyczaj przez krótką chwilę. Dlatego należy zwrócić uwagę, aby był atrakcyjny wizualnie, jak również przede wszystkim czytelny z odpowiedniej odległości, a wydruk plakatu musi dobrej jakości.

Opis plakatu

Stosowane formaty plakatów zaczynają się od formatu A4 (210×297 mm). Częściej spotykanym rozmiarem plakatu jest format A3 (297×420 mm). Większe plakaty najczęściej drukowane są w formacie A2 (420×594 mm) lub B2 (500×700 mm), następnie jeżeli potrzebujesz naprawdę dużego plakatu to zazwyczaj spotyka się format A1 (594×840 mm) lub B1 (700×1000 mm). Formaty plakatów zazwyczaj kończą się na formacie A0 (840×1188 mm) lub B0 (1000 x 1400 mm).

Możemy wykonać dla Ciebie również plakaty ze zrywkami drukujemy w formatach od A4 do B2.

Do druku plakatów standardowo stosujemy papier kredowy 170 gramów lub satynowy 160 gramów. Jeżeli plakaty przeznaczone są do krótkotrwałej ekspozycji można też użyć cieńszego papieru – kredy 115, 130 gramów lub materiału satynowego 100 lub 120 gramów.

Najszybciej wydrukujemy dla Ciebie plakaty A3 i to już od jednej sztuki. Jeżeli potrzebujesz dużych pojedynczych plakatów lub masz różne projekty w nakładzie sprawdź naszą ofertę wydruków wielkoformatowych.

Dodatkowo możemy dla ciebie:

Plakaty zalistwować – plakaty możemy zalistwować. Metalowa listwa na dole i na górze plakatu uchroni go przed zginaniem i ułatwi powieszenie na ścianie. Może to być listwa metalowa z otworem do powieszenia lub zawieszką.

Foliowanie – plakaty na grubszych papierach (od 160 gramów) możemy też dla Ciebie uszlachetnić folią błyszczącą lub matową oraz satynową (soft touch). Zwiększy ona żywotność plakatu i dodatkowo zabezpieczy.

Dane techniczne

Format: maksymalnie do srA3+ (330×488 mm)

Druk: jednostronny (4+0), CMYK lub (1+0) czarobiały

Dostępne papiery i gramatury:

kredowy (mat lub błysk) 115, 135, 150, 170, 200, 250 gramów

satynowy 100, 120, 160, 200, 250 gramów

papier samoprzylepny matowy lub błyszczący

folia samoprzylepna

Termin realizacji: 1 dzień


Potrzebujesz większe formaty?

Plakaty wielkoformatowe druk Piaseczno Warszawa
Plakaty w dużym formacie

Druk Plakatów techniką cyfrową

Wycena druku cyfrowego plakatów.
Wybierz format Twojego plakatu jaką chcesz drukować. W następnym etapie wybierz ilość wzorów plakatów i nakład każdego z wzoru.
wartość w mm
wartość w mm
Wybierz ilość wersji plakatów. Jeżeli chcesz wydrukować jeden rodzaj plakatów pozostaw 1.
Suma druku wyniesie iloczyn ilości plakatów i nakładu każdej wersji plakatów do druku.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości.
Wybierz materiał do druku cyfrowego. W przypadku papieru samoprzylepnego i folii, standardowo wykonujemy nadruk jednostronnie, jeżeli jest konieczność nadruku np. instrukcji na papierze podkładowym proszę wybrać druk 1+1 lub 4+1.
Wybierz opcje laminowania. Standardowo druk nie jest laminowany. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch) - folia przyjemna w dotyku i odporna na zarysowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku pracy. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 180 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Pomoc w przygotowaniu plików do druku

Przygotowanie plików do druku cyfrowego


Makiety do pobrania


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.