Druk ulotek cyfrowych niskie nakłady szybka realizacja Piaseczno Warszawa  Kraków Poznań
Szybki druk ulotek w mniejszych nakładach.

Ulotki reklamowe to doskonale znana forma promocji, na którą można natknąć się w wielu miejscach. Jest to jedno z najbardziej skutecznych, a przy tym najtańszych materiałów reklamowych. Stanowią one narzędzie marketingowe, o którym nie wolno zapominać – ich niski koszt jednostkowy, a przy tym duża wartość informacyjna powodują, że są bardzo efektywne oraz przyjazne dla odbiorców.

Drukujemy i projektujemy oryginalne ulotki w zróżnicowanych formatach: A7, A6, B6, A5, B5, A4, B4, DL lub ulotki kwadratowe np. 100×100, 120×120 mm. Nasze ulotki wykonujemy na naszych wysokogatunkowych papierach kredowych, satynowych oraz offsetowych, o zróżnicowanych gramaturach, w wersji matowej lub błyszczącej.

Ulotki format a7 a6 a5 a4 dl b5 b6 b4  Druk Projekt Projektowanie
Wykonamy dla Ciebie dowolny format ulotek.

Najczęściej przy druku ulotek cyfrowych stosujemy papier kredowy 170 gramów lub satynowy 160 gramów. Można też użyć trochę cieńszego papieru (zwłaszcza przy większych nakładach, gdzie cena odgrywa duże znaczenie). Do druku kuponów, voucherów najczęściej stosowana jest kreda 300 gramów lub satyna 300 gramów.

Metodą cyfrową drukujemy mniejsze nakłady ulotek lub realizacje wymagające bardzo krótkiego czasu realizacji. Jest to też dobre rozwiązanie, jeśli potrzebujesz kilku wzorów ulotek w jednym nakładzie, do np. naniesienia personalizacji (różne numery, dane lub personalizację osobową).

Jeżeli potrzebujesz większej ilości ulotek porównaj ceny z ulotkami offsetowymi.

W naszej drukarni możesz zamówić druk ulotek metodą cyfrowa, jak i offsetową. Realizujemy zamówienia na duże i małe nakłady, dobierając odpowiednią technologię druku, tak by uzyskać najwyższą jakość przy najniższych kosztach. Korzystamy z różnych materiałów wysokiej jakości, dzięki czemu tworzone przez nas materiały są trwałe i estetycznie wykonane. Jesteśmy elastycznie zarówno na polu formatów, tak aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Przygotuj swój projekt lub zleć nam wykonanie oryginalnego projektu dla Ciebie.


Ulotki cięte - niskonakładowe - Druk cyfrowy

Wycena druku niskonakładowych ulotek ciętych.
Wybierz format pojedynczej strony jaką chcesz drukować. W następnym etapie wybierz ilość stron w drukowanej pracy.
Jeżeli chcesz wydrukować jeden rodzaj ulotek pozostaw wartość 1.
Wpisz interesującą ciebie ilość ulotek do druku.
Wybierz ilość kolorów druku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w kolorze czarnym i odcieniach szarości. Druk 4+4 to druk kolorowy obustronny, a 4+1 to pełny kolor na stronie frontowej i odcienie szarości na tyle arkuszy.
Wybierz materiał do druku ulotek.
Wybierz opcje laminowania. Standardowo druk nie jest laminowany. Do wyboru są trzy rodzaje foliowania: błyszcząca, matowa oraz satynowa (softtouch) - folia przyjemna w dotyku i odporna na zarysowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku pracy. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 180 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Pomoc w przygotowaniu plików do druku

Przygotowanie plików do druku cyfrowego


Makiety do pobrania


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.