Kalendarze trójdzielne, druk, kalendarze premium, lux, economic, Warszawa, Piaseczno, Dostawa, projekt, softtouch
Profesjonalne kalendarze trójdzielne również w oprawie spiralnej.

Te kalendarze są najczęściej wykonywanymi kalendarzami

Trójdzielne kalendarze swoją popularność zawdzięczają dużej powierzchni na której możesz umieścić twoje przesłanie dla twoich klientów. Masz pełną dowolność w przygotowaniu projektu do druku. Zarówno plecki jak i główka w każdym rodzaju kalendarza czekają na Twój dowolny projekt graficzny. W ofercie ściennych kalendarzy trójdzielnych posiadamy kalendarz Premium o wielkości główki wypukłej 330×220 mm (plecki 330×660 mm) oraz kalendarz Lux (główka 320×210 mm, plecki 320×610 mm) , a kalendarz Economic (główka 310×210 mm, plecki 310×600) oraz Economic Flat (główka płaska 320×220, plecki 320×580 mm). Każdy z kalendarzy może być również wykonany z oprawa spiralowaną.

Praktyczny produkt reklamowy

Ciekawy i praktyczny kalendarz trójdzielny jest doskonałym nośnikiem informacji o Twojej firmie który funkcjonuje przez okrągły rok. Jest to idealny upominek zarówno dla pracowników firmy, jak i klientów i twoich kontrahentów. Jest to doskonałe połączenie funkcjonalności z doskonałym odbiorem Twojej reklamy.

Poprowadzimy Twoje zamówienie od projektu do dostawy

Nie musisz już samodzielnie przygotowywać projektu kalendarza trójdzielnego, ponieważ do Twojej dyspozycji będą nasi graficy. Zaproponujemy dla Ciebie dostosowany do Twoich potrzeb i oczekiwań projekt graficzny.

Główka:

wypukła dla kalendarza Premium (330×220 mm), Lux (320×210 mm), Economic (310×210 mm) oraz płaska dla Economic Flat (320×220 mm)

Oklejana na tekturze falistej dając efekt wypukłości

indywidualny projekt

pełny kolor CMYK lub również druk z Pantone (wycena indywidualna)

Wykończenie: lakier dyspersyjny, lakier uv błysk, folia błysk, folia mat, folia mat wraz z lakierem wypukłym, folia soft touch, a także folia soft touch wraz z lakierem wybiórczym

Zawieszka do zawieszenia kalendarza z tyłu główki lub wiercony otwór 5 mm

Plecki kalendarza:

Nadruk: cmyk lub kolory Panton od 1 do 6 kolorów

Wykorzystany materiał: karton 300 g.

Uszlachetnienie: lakier dyspersyjny, lakier uv, folia błysk oraz mat lub softtouch

Plecki są bigowane i składane na 3 części

plastikowe okienko wskazujące datę

Kalendarium:

Materiał: offset 80g

kalendarium sklejone profesjonalnym i półprzeźroczystym klejem

bloczki 3-językowe (PL, EN, DE)

Opakowanie: możliwe pakowanie w folie termokurczliwą, torebkę foliową, kopertę papierową lub kopertę kartonową

Prawidłowe przygotowanie projektu:

wszystkie czcionki zamienione na krzywe

teksty, logo oraz ważne informacje odsunięte od krawędzi cięcia minimum 5 mm

mapy bitowe w skali 1:1, rozdzielczość 300dpi

w przypadku plików PDF eksportowanych z programu Corel, Illustrator, InDesign należy zaznaczyć wszystkie zdjęcia i obiekty pracy za wyjątkiem tekstów i połączyć je z tłem (przekształcić w mapę bitową).

Kalendarze trójdzielne

Wycena wykonania kalendarzy trójdzielnych.
Wpisz interesującą ciebie ilość kalendarzy.
Wybierz właściwy dla ciebie rodzaj kalendarza. Zaczynając od kalendarza Premium w formacie główki wypukłej 330x220 mm oraz plecków 330x630 mm, Kalendarz standard+ format główki wypukłej 320x210 mm oraz plecków 320x610 mm, Economic gdzie główka wypukła to 310x210 mm, a plecki 310x600 mm oraz Economic flat, gdzie głowka jest płaska wykonana z kartonu 300 gramów o formacie 320x220 mm oraz plecki 320x580 mm. W każdym rodzaju kalendarza główka jest wykonywana z Twoim indywidualnym projektem, a na pleckach jest zarezerwowane miejsce na nadruk Twoich informacji i haseł.
Wybierz ilość kolorów nadruku. Druk 4+0 to jednostronny druk w pełnym kolorze, druk 1+0 to druk jednostronny w jednym dowolnym kolorze. Kolorystyka 3+0 i 2+0 to odpowiednio 2 lub 3 kolory nadruku.
Kalendaria 3+0 to dolne i górne kalendaria z tłem białym, zaś środkowe tło do wyboru: jasno szare, jasno żółte lub jasno niebieskie.
Wybierz opcje wykończenia główki kalendarza. Do wyboru są cztery rodzaje uszlachetnienia główki: błyszcząca (lakierem UV), matowa (foliowanie mat), satynowa (softtouch), folią przyjemną w dotyku i odporną na zarysowania oraz z lakierem wybiórczym UV, wcześniej pokrytą folią matową.
Wybierz opcje oprawy w spiralę metalową.
Wybierz opcje jednostkowego pakowania.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilkunastu złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 1000 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma wycenianych kalendarzy.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij