Cukierki z nadrukiem krówki reklamowe, superdrukarnia, galia, piaseczno, Warszawa
Słodki prezent dla Twoich klientów.

Dlaczego nasze cukierki typu krówka?

Nasze cukierki z nadrukiem charakteryzują się delikatnym aromatem, którego nigdy nie ma się dosyć. Z tego względu zyskały wielu wielbicieli zarówno wśród dzieci, jak i wśród dorosłych.

Cukierki produkowane są z pełnowartościowego mleka, dlatego też wyśmienity smak łączy sporo wartości odżywczych.

Wszystkie papierki zawijamy ręcznie, zaraz po tym jak schłodzona masa krówkowa zostaje ręcznie pokrojona. Wysyłamy zawinięte w papierki krówki świeże, dzięki czemu możesz rozkoszować się smakiem świeżej krówki, także prosto z produkcji. Świeżą krówkę cechuje miękka, ciągliwa konsystencja, przechodząca z czasem w delikatną kruchość.

Cukierki z nadrukiem

Fani kruchej krówki powinni mieć na uwadze, że od momentu wyprodukowania cukierki muszą odleżeć kilka tygodni zanim staną się całkowicie kruche, natomiast smakosze “ciągutek” mogą od razu delektować się fantastycznym smakiem krówki.  Jeżeli będziesz przechowywał cukierki z nadrukiem w suchym i chłodnym miejscu spowoduje to, że cukierki również dłużej zachowają swoją świeżą konsystencję.

Termin przydatności do spożycia to 3 miesiące od momentu ich przygotowania. W jednym kilogramie jest około 60 szt. krówek. Wykonamy dla Ciebie projekt na podstawie przesłanych materiałów np. zdjęć, logo, tekstów oraz innych elementów. Po zakupie prosimy o przesłanie materiałów jakie mają znajdować się na papierku. Warto zaznaczyć że cukierki pakujemy w jeden rodzaj papierków z graficznym nadrukiem.


Pomoc w przygotowaniu plików


Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.