druk 3d piaseczno warszawa polska
Wysoka precyzja druku 3D.

Druk 3D to technologia, która w ostatnich latach stale zyskuje na popularności. Druk i modelowanie 3D dają ogromne możliwości, z których możesz skorzystać. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom proponujemy wysokiej jakości wydruk 3D. Wykonanie usługi ustalane jest indywidualnie dla każdego zlecenia. Proponujemy druk materiałami: ABS, PLA, Guma, PETG, Nylon, HIPS, Godnym uwagi jest fakt że druk może być wykonywany w kilku kolorach: fioletowy, czerwony, pomarańczowy, srebrny, czarny, biały, transparentny, żółty, niebieski, miedziany, grafitowy, szary, beżowy, różowy, zielony. Dodatkowo proponujemy druk z dodatkowym materiałem podporowym.

Modelowanie 3d w Piasecznie. www.galia.net.pl
Druk i modelowanie 3D.

Technologia druku 3D sprawiła, że wiele technologii, prototypów, wynalazków oraz części zamiennych, może być realizowane w tej szybkiej i taniej technologii. Zastosowanie druku 3D, cały czas poszerza horyzonty, jest najlepszy, najszybszą i tanią produkcją krótkoseryjną. Wydruk 3D ma wiele zastosowań także w codziennym życiu, dlatego dużo mówi się na temat jego funkcjonalności. To sprawia, że nie tylko firmy, ale również klienci indywidualni decydują się na druk 3D.

Druk 3D – realizacja w przystępnej cenie na wyciągnięcie ręki

Duży wybór fillamentów do druku w Piasecznie, Warszawa
Szeroki wybór materiałów.

Jeżeli potrzebujesz opracowania plików do druku, modelowania 3D, u nas również je wykonasz. Szybko i za darmo przedstawimy ci wycenę wraz z ewentualnym modelowaniem 3D.  Realizujemy wydruki o różnych stopniach skomplikowania i różnych parametrach technicznych. Realizujemy druk 3D ABS, filament 3D różnokolorowy, druk 3D PET, druk 3D PLA, druk 3D z gumy.

Druk uszkodzonych elementów maszyn. Piaseczno, Warszawa, www.galia.net.pl
Druk uszkodzonych elementów urządzeń.

Technologia FDM polega na nanoszeniu kolejno warstw roztopionego tworzywa, spajanego z poprzednią warstwą w wysokiej temperaturze. Grubość warstwy w przedziale 0,1 mm, 0,15 mm lub 0,20 mm wpływa na to, jaką jakość finalną ma wydruk 3D. Cena zależy od kilku czynników, m.in. wymiarów drukowanego elementu (maksymalne wymiary pojedynczego wykonywanego elementu to: 225/150/150 mm).

Druk 3D — cennik i zamówienie

Wysoka dokładność druku 3d. www.galia.net.pl
Wysoka dokładność druku.

Zamówienie na druk 3D (PET, filamenty PLA, ABS, gumowe) możesz złożyć online za pośrednictwem formularza znajdującego się obok tekstu. Prześlij do nas plik z projektem, a otrzymasz szybką wycenę za konkretny wydruk 3D. Cena zależy od charakteru i jakości produktu. Dlatego że koszty realizacji zależą od dużej ilości czynników zapraszamy, również do bezpośredniego kontaktu, by otrzymać szczegółowe informacje i pomoc w zakresie doboru odpowiedniej techniki, która pomoże Ci uzyskać najlepszy wydruk 3D. Cena zależy od kilku parametrów: rodzaju materiału, ilości wypełnienia (optymalnymi wartościami jest przedział między 20% – 35%).

Druk 3d, Piaseczno, mazowieckie
Druk dużych elementów współpracujących ze sobą.

Druk 3D na zamówienie to nasza oferta skierowana do przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Z pewnością zależy Ci na precyzyjnym wykonaniu, wybierz wysokiej klasy druk 3D. Cena produktu uzależniona jest od:

  • Materiału jaki wybierzesz (druk 3D ABS, druk 3D PET, druk 3D PLA, druk 3D z gumy)
  • jakości
  • rodzaju wypełnienia
  • dodatkowych operacji

Zamów wydruk 3D online, aby maksymalnie skrócić cały proces produkcji. W razie pytań, skontaktuj się z nami. Nasz specjalista udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i doradzi, jaki druk 3D będzie dla Ciebie najlepszy.  Plik powinien być w formacie .stl lub .obj – W przypadku elementów drobnych wymagających precyzyjnego druku zaleca się wybranie materiału PLA. Ważnym aspektem jest też możliwość modelowania 3D przez nas. Koszt wynosi 50 zł netto za godzinę pracy grafika, przed przystąpieniem do realizacji, na podstawie przekazanych materiałów i instrukcji podajemy koszt realizacji.


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.


Zobacz również

Poniżej podajemy ciekawe linki do dużych baz z obiektami 3D

https://www.thingiverse.com/

https://www.yeggi.com

https://www.youmagine.com/

https://www.myminifactory.com/

https://grabcad.com/library?page=1&time=all_time&sort=popular&categories=3d-printing

https://pinshape.com/


Oraz darmowe oprogramowanie do tworzenia modeli 3D

FreeCAD

SketchUP

Amabilis

Blender

OpenCAD

BRL CAD

MeshMixer