Trwały nadruk na płaskich płytach pcw oraz dibond

Druk UV na materiałach płaskich PCW i dibond to szybkie i ekonomiczne realizacje plansz, tablic, szyldów, oraz innych produktów gdzie ważna jest sztywność materiału.
Nadruk który wykonujemy charakteryzuje się znakomitą odpornością na warunki atmosferyczne. Oferowane materiały pozwalają na wykonanie dwustronnego nadruku.

Grubość materiału

Oferujemy szeroką gamę grubości płyt pcw do zadruku UV.
Najcieńsze płyty ze spienionego pcw mają grubość 1 mm, a pozostały dostępny asortyment grubości płyt pcw to 2, 3, 4, 5, 6, 8 i 10 mm.

Wymiary płyt

Maksymalny format nadruku jaki wykonujemy to 205×250 cm. Płyty przed drukiem docinamy na dowolny zamówiony format.

Użycie płyt ze spienionego PCW z nadrukiem UV

Płyty pcw o grubości 1 do 3 mm z nadrukiem UV jedno lub dwustronnym zaleca się stosować wewnętrznie. Można je mocować bezpośrednio do ściany za pomocą klejów, wkrętów lub zawieszek. Proponujemy również zawieszanie tablic dwustronnych na linkach lub zaczepach. Grubsze płyty pcw można z powodzeniem stosować na zewnątrz. Płyty pcw z nadrukiem UV są bardzo odporne na działanie warunków zewnętrznych. Przy wykonywaniu montażu na zewnątrz należy uwzględnić rozszerzalność termiczną płyt i zwiększoną kruchość w ujemnych temperaturach.

Mocowanie płyt PCW

  1. Płyty PCW powinny być mocowane w profilach lub ramach umożliwiających rozszerzanie i kurczenie się płyt przy zmianach temperatur.
  2. Dobrze się sprawdza montaż za pomocą ogólnodostępnych klejów montażowych bez użycia wkrętów. Jest to estetyczne i trwałe mocowanie do ścian i innych płaskich powierzchni
  3. Mocowanie za pomocą opasek zaciskowych. Otwory montażowe powinny być wykonane w odległości 3 do 5 cm od krawędzi płyty. Mocowanie płyt pcw za pomocą śrub i wkrętów. Podobnie jak przy opaskach otwory montażowe wykonać w odległości 3 do 5 cm od krawędzi. Zbyt bliska odległość otworów od krawędzi może spowodować pęknięcie płyty. Średnica otworów montażowych powinna być około 3 do 5 mm większa niż średnica wkrętów. Dzięki temu unikniemy uszkodzenia płyt pod wpływem różnic temperatur. Pod łby wkrętów i śrub stosować szerokie podkładki. Śruby i wkręty powinny być dokręcane lekko, tak aby nie dociskać mocno płyty pcw, do podkładu. Powinien zostać niewielki luz, tak aby płyta mogła pracować przy zmianie temperatur.
  4. Nitowanie płyt pcw do ram i konstrukcji nie jest zalecane, może spowodować ich pękanie.

Druk płaski UV

Wycena druku dużych formatów na płaskich płytach pcv i dibond. Minimalna wartość zamówienia wynosi 80 zł netto.
Wpisz interesującą ciebie ilość wydruków.
szerokość wycenianej pracy.
wysokość wycenianej pracy.
Drukiem solwentowym wykonujemy nadruk na: banerach laminowanych, papierach Blue Back, Citylight, banerach BlockOut, siatkach Mesh, foliach samoprzylepnych, Foliach okiennych One Way Vision. Druk UV stosujemy do nadruku na banerach powlekanych, banerach obustronnych, foliach samoprzylepnych, płytach pvw oraz dibond. Drukiem lateksowym wykonujemy nadruki na papierach posterowych, foliach samoprzylepnych, foliach wylewanych, foliach backlight, fototapety, płótno (canvas).
Wybierz materiał do zadruku.
Dodatkowe zabezpieczenie druku laminatem.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku wizytówek. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 200 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Suma powierzchni wycenianej pracy.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij

Pomoc w przygotowaniu plików


Makiety do pobrania


Prowadzisz agencję reklamową?

Skontaktuj się z nami, mamy dla Ciebie specjalną ofertę.