Nasza oferta na usługi poligraficzne pokrywa większość produktów reklamowych i użytkowych. Poniżej przedstawiamy ofertę na nasze standardowe te usługi. Jeżeli potrzebujesz innej oferty skontaktuj się z nami.

oferta projektowanie graficzne, warszawa, piaseczno, galia.net.pl

Oferta Projektowana graficznego

Wiesz, że dobre wrażenie ma ogromne znaczenie dla powodzenia Twoich projektów. Sam doceniasz rzeczy ładne, funkcjonalne, wyczerpujące Twoje wrażenia estetyczne. Więcej dowiesz się tutaj.

Szybki druk cyfrowy

Druk cyfrowy pozwala na szybką realizację od jednego wydrukowanego egzemplarza, aż do dużych nakładów. Dzięki rozwojowi technologii druk cyfrowy jest już alternatywą, przy druku średnich zamówień, gdzie konkuruje z tradycyjną techniką offsetową. Więcej dowiesz się tutaj.

Szybki druk cyfrowy, szybka oferta, galia.net.pl
Precyzyjny druk offsetowy b1,  oferta szybkiego drukur, piaseczno, warszawa, polska

Oferta druku offsetowego

Precyzyjny druk offsetowy na maszynach do formatu B1. Drukujemy na wszystkich standardowych materiałach dla konwencjonalnego druku offsetowego. Więcej dowiesz się tutaj.

Trwały druk sitowy

Stosujemy tą  technikę druku wszędzie tam, gdzie zależy nam na dużej trwałości nadruku. Przy druku na powierzchniach innych niż papier oraz na powierzchniach o znacznej grubości np. na PCV,  metalu, drewnie, itp. Nadruk jest wodoodporny, odporny na czynniki atmosferyczne, ma wysoką trwałość mechaniczną.  Więcej informacji.

Trwały sitodruk, folia, metal, szybka oferta, galia.net.pl
Oferta druku wielkoformatowego. precyzyjna oferta, Piaseczno, Warszawa

Oferta druku wielkoformatowego

Druk wielkoformatowy wykonujemy na urządzeniach Roland (druk solwentowy), HP (druk UV) oraz Agfa (druk lateksowy) do szerokości 320 cm. Wykorzystujemy techniki pracy zapewniające optymalne parametry, dzięki którym nasze wydruki znajdują zastosowanie na zewnątrz oraz wewnątrz obiektów. Czytaj więcej.

Uszlachetnianie druku

Uszlachetnienia wydrukowanego materiału dodają elegancji i wyróżniają spośród innych na rynku. Nawet najprostszy projekt ulotki czy zaproszenia może nabrać wyjątkowego charakteru. Tłoczenie, kaszerowanie, hotstamping, lakierowanie wybiorcze czy foliowanie to tylko niektóre sposoby na wzmocnienie waloru oglądanej pracy. Więcej informacji.

Szlachetny druk, uszlachetnienia, piaseczno, warszawa, polska, galia.net.pl
Oprawa prac introligatornia galia.net.pl
Piaseczno, Warszawa

Perfekcyjna introligatornia

Introligatornia w drukarni Galia jest wyposażona w urządzenia zapewniające kompleksową obróbkę po wydruku. Realizujemy całość wymaganych etapów wykończenia pracy w jednym łańcuchu logistycznym. Otrzymujesz gotowy produkt, który nie wymaga dalszych prac.  W procesie realizacji produkcji ważną rolę odgrywa doświadczenie naszych pracowników, precyzja i staranność wykonania. Więcej dowiesz się tutaj.

Oferta transportu i logistyki

Dostarczymy Twoje zamówienia naszym dedykowanym transportem maksymalnie do 6 europalet i 3,5 tony w jednej dostawie. W przypadku większych produkcji korzystamy z transportu drogowego lub firm kurierskich. Prace są fachowo zapakowane i przygotowane do transportu jak i późniejszego składowania. Jeżeli potrzebujesz zmagazynować Twój gotowy produkt jesteśmy również gotowi na współpracę. Więcej informacji.

Transport gotowych prac Piaseczno, Warszawa, Polska