zawieszki olejowe przywieszki olejowe zawieszka olejowa druk projekt warszawa gdańsk wrocław

Zawieszki olejowe – serwisowe to niezbędny element podczas każdego profesjonalnego przeglądu olejowego lub dużego serwisu.

Oferujemy dla Ciebie zawieszki z Twoją indywidualną grafiką oraz informacjami marketingowymi. Nasz grafik przygotuje dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, a całość po realizacji prześlemy kurierem pod wskazany adres. Możesz zamienić element informacyjny, w sprawny i atrakcyjny nośnik reklamowy. Twój klient zawsze będzie pamiętał gdzie lub na jakich olejach i materiałach eksploatacyjnych, wykonał serwis w Twojej firmie.

Trwała i atrakcyjna technologia dla przywieszek olejowych

Zawieszki olejowe z tej serii zaspokoją potrzebę pozostawienia informacji po przeglądzie wykonanym przez Twoją firmę oraz będą trwałym i bardzo ergonomicznym nośnikiem informacji. Szybkość mocowania i trwałość to zdecydowany atut zawieszek. Nie potrzebujesz do tego żadnych dodatkowych elementów lub łączników. Zastosowany specjalny laminat matowy, który pokrywa obustronnie materiał o gramaturze 200 gramów sprawia, że zawieszka olejowa jest  bardzo mocna i jednocześnie odpowiednio elastyczna oraz łatwa w montażu. Wysztancowany kształt optymalnie pozwala na zawieszenie przywieszki olejowej na elementach silnika oraz pozwala przekazać również informacje marketingowe. Materiał umożliwia wypełnienie informacji standardowym długopisem lub markerem permanentnym.

Zawieszki olejowe to:

  • Bardzo wysoka trwałość nadruku i materiału
  • Indywidualna grafika przygotowana dla Twojej firmy oraz czytelne informacje na klienta końcowego
  • Odporność na zatłuszczenia i wodę
  • Nadruk kolorowy obustronny lub nadruk z dodatkowymi kolorami Panton
  • materiał 200 gramów oraz zastosowany specjalny laminat mat który sprawia, że zawieszka jest trwała, wytrzymała na obciążenia udarowe, jednocześnie pozwala na łatwe uzupełnienie informacji oraz montaż na pojeździe klienta.
  • Długi pasek łatwo pozwala na zawieszenie przywieszki olejowej na dowolnych elementach silnika lub akcesoriach
  • Rozmiar elementu informacyjnego 6,5 x 10 cm (z elementem mocującym (zawieszką): 6,5 x 28,5 cm)
  • Zawieszki olejowe są pakowane po 250 sztuk w folie termokurczliwą. Jeżeli potrzebujesz pakowania w mniejsze ilości np. w procesie dystrybucji do warsztatów możemy wykonać dowolne inne pakowanie. Możliwe są też inne ilości w paczce oraz rodzaj pakowania zapytaj o szczegóły. 

Poniżej możesz wycenić
dowolną konfigurację
Twoich zawieszek olejowych.

Makiety do pobrania

Pobierz gotowe makiety. Makieta ułatwi Tobie przygotowanie poprawnego projektu do druku oraz uniknięcia błędów w pliku.