zawieszki olejowe przywieszki olejowe zawieszka olejowa druk projekt warszawa gdańsk wrocław

Zawieszki olejowe – serwisowe to niezbędny element podczas każdego profesjonalnego przeglądu olejowego.

Oferujemy dla Ciebie zawieszki z Twoją indywidualną grafiką. Nasz grafik przygotuje dla Ciebie indywidualne rozwiązanie, a całość prześlemy kurierem pod wskazany adres. Możesz zamienić element informacyjny, w sprawny nośnik reklamowy. Klient zawsze będzie pamiętał gdzie lub na jakich olejach i materiałach eksploatacyjnych, wykonał serwis.

Trwała technologia dla przywieszek olejowych

Zawieszki olejowe z tej serii zaspokoją potrzebę pozostawienia informacji po przeglądzie wykonanym przez Twoją firmę oraz będą trwałym i bardzo ergonomicznym nośnikiem informacji. Szybkość mocowania i trwałość to zdecydowany atut zawieszek. Zastosowany laminowany obustronnie materiał o gramaturze 200 gramów wraz z obustronnym laminowaniem mat jest bardzo mocny i jednocześnie odpowiednio elastyczny. Wysztancowany kształt optymalnie pozwala na zawieszenie przywieszki olejowej na elementach silnika oraz pozwala przekazać również informacje marketingowe. Materiał umożliwia wypełnienie informacji długopisem lub markerem permanentnym.

Zawieszki olejowe to:

  • Bardzo wysoka trwałość nadruku i materiału
  • Indywidualna grafika przygotowana dla Twojej firmy
  • Odporność na zatłuszczenia i wodę
  • Długi pasek łatwo pozwala na zawieszenie przywieszki olejowej na elementach silnika
  • Rozmiar elementu informacyjnego 6,5 x 10 cm (z zawieszką: 6,5 x 28,5 cm)
  • Zawieszki olejowe są pakowane po 250 sztuk w folie termokurczliwą. Możliwe są inne ilości w paczce oraz rodzaj pakowania zapytaj o szczegóły.

Zawieszki olejowe

Wycena wykonania zawieszek olejowych
Wpisz interesującą ciebie ilość przywieszek do druku. Minimalna ilość możliwa do realizacji to 250 sztuk. Zawieszki pakowane są w folie termokurczliwą po 250 sztuk w paczce.
Rodzaj zawieszki, standardowa z projektem nie brendowanym “no name” lub zawieszka olejowa z indywidualnym projektem graficznym Państwa firmy.
Jeżeli posiadasz gotowy projekt do druku w formatach: pdf, cdr, ai, tiff, nie doliczamy żadnych dopłat przy druku pracy. Proste poprawki w projekcie to koszt zaledwie kilku złotych.
Wybierz sposób odbioru lub dostawy. Przy kosztach druku wyższych niż 220 zł netto, gotową pracę dostarczymy w cenie druku.


Ilość zawieszek do odbioru/wysyłki.

Zamawiam!

####
###
###
Podaj proszę numer identyfikacji podatkowej.
Tutaj umieść uwagi lub treści niezbędne do przygotowania projektów.
Bez rejestracji możliwy jest transfer podstawowych plików: doc, docx, xls, jpg, pdf, cdr, ai. W przypadku wysyłki innych rodzajów plików (np. psd, archiwów zip, rar, itp) niezbędna jest rejestracja lub logowanie jako użytkownik.
Płatność Paypal
Płatność przy odbiorze/dostawie
security code
Wyślij